Multi-city letenky z Budapešti do Toronta s návratom z Montrealu od 389€

06.Okt 2016 | 22:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika kanada toronto montreal letenky do kanady letenky do montrealu letenky do toronta

Spoznajte atraktívne kanadské mestá Toronto a Montreal, ktoré lákajú svojou kvalitou života patriacou medzi najväčšie na svete.Toronto leží na brehoch jazera Ontario na hranici s USA a ide o najväčšie mesto Kanady, ktoré je zároveň obchodným centrom s množstvom moderných a výškových budov. Najnavštevovanejšia je stavba televíznej veže, ktorá patrí medzi symboly mesta. Zaujímavou voľbou bude určite aj návšteva neďaleko ležiacich Niagarských vodopádov. V druhom najväčšom meste Kanady Montreal, kde je úradným jazykom francúzština, je citeľný značný vplyv francúzskych kolonizátorov.V historickom centre mesta tak môžete vidieť mnohé stavby a kostoly z koloniálneho obdobia. Mesto poskytuje veľa zelene a parky sú ideálne miesta na prechádzky v meste a po okolí. Svoju návštevu týchto miest môžete spojiť s výletom do krásnej kanadskej prírody, prípadne s návštevou športového podujatia.

So zaujímavou ponukou leteniek do Kanady na následujúcu zimnú sezónu prichádza let.spoločnosť KLM. K ceste môžete využiť aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Budapešti do Toronta a s návratom z Montrealu do Budapešti už od 389€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-26 november 2016.

► Ubytovanie v Toronte už od 14€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Montreale už od 17€ na osobu a noc.


Budapešť - Toronto / Montreal - Budapešť 389€

Vyhľadať ubytovanie v Toronte

Vyhľadať ubytovanie v Montreale


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.