NA BALI CEZ KUALA LUMPUR UŽ OD 449€

01.Sep 2015 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: azia bali kuala lumpur

Exotické Bali spoločne s návštevou Kuala Lumpur nemusí byť finančne tak nedostupné ako by sa na prvý pohľad zdalo. Ak ste fanúšikom individuálneho cestovania a máte aké-také skúsenosti s cestovaním, tak pre Vás by mohol byť tento tip. V našom prípade využijeme ako prvú časť cesty spiatočné letenky na trase Budapešť – Kuala Lumpur – Viedeň v termíne 19-28 február 2016 za cenu 400€. Na druhú časť cesty a to z Kuala Lumpur na Bali využijeme promo tarif miestnej let.spoločnosti Malindo Air za cenu už od 48€. Tieto letenky zakúpime za túto cenu napríklad v termíne 22-26 február 2016. Toto je len príklad letov ako by takáto cesta mohla vyzerať. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2015 do marca 2016.


► Letenky napríklad v termíne 19-28 február 2016.

► Ubytovanie na Bali už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky Budapešť – Kuala Lumpur – Viedeň

Vyhľadať a rezervovať letenky Kuala Lumpur – Denpasar Bali – Kuala Lumpur


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Kuala Lumpur

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Bali


Podmienky vstupu na Bali (Indonézia)

Slovenskí občania potrebujú pre vstup na územie Indonézie vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave, alebo ho získať po príchode do krajiny. Indonézska republika rozšírila počet štátov, ktorým umožňuje získať víza pri vstupe do krajiny, tzv. „visa on arrival". Medzi 11 krajinami, ktoré od 28.5.2007 môžu využívať uvedené opatrenie, je aj Slovenská republika. Pre slovenských občanov to znamená, že môžu pricestovať do Indonézskej republiky bez víz a požiadať o ne pri vstupe do krajiny na hraničnom priechode, prípadne na letisku. Poplatok za vydanie víza na 7 dní je 10 USD, na 30 dní 25 USD.

Pri vstupe na územie Indonézie musí byť platnosť pasu cudzinca minimálne 6 mesiacov. Podľa nového predpisu sa od mája roku 2003 víza vydávajú len na 30 dní pobytu.

Podmienky vstupu do Kuala Lumpur (Malajzia)

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.