NAMÍBIA: Windhoek z Budapešti s letenkami od 529€

04.Jún 2023 | 11:54
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: namíbia letenky do namíbie Windhoek lufthansa letenky do afriky afrika letisko budapešť

Namíbia si vás získa svojou tradičnou africkou kultúrou s prvkami koloniálnej minulosti premiešanými modernými vplyvmi. Viditeľné sú nielen v hlavnom meste Windhoek, ale rovnako sa s nimi môžeme stretávať po celej krajine. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let. spoločnosti Lufthansa. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Windhoeku v Namíbii od 529€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok 120€.

Letenky do Namíbie sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2023 do marca 2024.


► Letenky napríklad v termíne 13-23 november 2023.


Kalendár termínov Budapešť - Windhoek

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.AFRIKA - Namíbia z Budapešti s letenkami od 529 eur