Namíbia z Budapešti a s návratom do Prahy od 477€

29.Aug 2016 | 13:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika namíbia Windhoek letenky do afriky

Namíbia ponúka všetko to čo sa od Afriky očakáva. Či už sa zaujímate o africké zvieratá a chcete ich zažiť v prirodzenom prostredí, alebo sa previesť autom po púštnych dunách. To všetko a ešte oveľa viac nájdete v tejto bývalej nemeckej kolónii na brehoch Atlantického oceánu, ktorá poskytuje množstvo príležitostí na aktívny oddych v africkej divočine. Kultúra Namíbie je ovplyvnená africkou tradíciou s prvkami koloniálnej minulosti s modernými vplyvmi. Tieto vplyvy môžete vidieť nielen v hlavnom a najväčšom meste krajiny Windhoek, ale rovnako tak aj v roztrúsených namíbijských sídlach. Neváhajte a doprajte si africké dobrodružstvo a spoznajte túto úžasnú krajinu na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou z nových destinácií v ponuke od let.spoločnosti Qatar Airways. Aktuálne si môžete zakúpiť kombinované spiatočné letenky do Namíbie s odletom z Budapešti a s návratom do Prahy už od 477€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od 28.9. 2016 do 30.7. 2017.


► Letenky napríklad v termíne 19-31 marec 2017.

► Ubytovanie v Namíbii už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.


Potrebné dokumenty

  • cestovný pas s platnosťou minimálne 6 mesiacov
  • 1× vyplnený formulár (obojstranne!)
  • 2× foto pasového formátu, na zadnej strane podpísať
  • rezervácia spiatočnej letenky
  • rezervácia ubytovania alebo pozvánka od súkromnej osoby
  • popis cesty písaný v angličtine
  • pozor: podpisy na fotografiách i na vízových formulároch musia byť zhodné s podpisom v pase!