Namíbia z Viedne v jarných mesiacoch od 400€

07.Mar 2018 | 19:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: namíbia Windhoek afrika letenky do afriky letenky do namíbie letisko viedeň eurowings

Namíbia si vás získa svojou tradičnou africkou kultúrou s prvkami koloniálnej minulosti premiešanými modernými vplyvmi. Viditeľné sú nielen v hlavnom meste Windhoek, ale rovnako sa s nimi môžeme stretávať po celej krajine. Preto neváhajte a doprajte si to pravé africké dobrodružstvo spoznávaním tejto úžasnej krajiny na juhu Afriky.

A práve Namíbia je ďalšou zaujímavou destináciou v ponuke od let.spoločnosti Eurowings. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Windhoek v Namíbii už od 400€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 50€. Letenky do Namíbie sú dostupné od apríla do júna 2018.


► Letenky napríklad v termíne 19.4. - 3.5. 2018.

► Ubytovanie v Namíbii už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do namíbie

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Namíbie

Občania Slovenskej republiky potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas s platnosťou presahujúcou dobu pobytu v Namíbii najmenej o 6 mesiacov a platné vízum vydané napr. na Veľvyslanectve Namíbie vo Viedni. O predĺženie víza je potrebné požiadať na imigračnom úrade v Namíbii. Pobyt v krajine po uplynutí platnosti víza je trestne stíhaný.Namíbia z Viedne v jarných mesiacoch od 400 eur