NASTAVTE SI: 3 spôsoby, s ktorými sa o najlepších akciách na letenky do sveta, či “len tu” po Európe dozviete medzi prvými

22.Aug 2017 | 18:42
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: notifikácie

Posledné dni, týždne či mesiace boli na letenky za nízke ceny naozaj bohaté. Napríklad také bleskové akcie na letenky do Mexika, na Kubu a Strednej Ameriky vydržali len chvíľu. Kým sa informácia o akcii rozšírila, mnohí ste si ich nestihli booknuť. Letecká spoločnosť ceny buď už opravila, akcia skončila alebo už boli všetky termíny rozchytané.


A tak sme rozhodli s vami podeliť o 3 spôsoby, ako sa o lacných letenkách dozviete vždy medzi prvými. Použijeme na to buď Facebook, alebo špeciálnu funkciu na našej webstránke. Takto si to nastavíte:


Spôsob #1: Bez Facebooku

Ideálne pre tých, ktorí majú v práci či škole blokovaný prístup na Facebook, alebo ho používajú iba sporadicky (ak vôbec). Kliknite na červený zvonček na našom webe a s každou novinkou na www.kadetade.com dostanete notifikáciu. Funguje to na počítači aj v mobile. Na každom zariadení však musíte nastaviť červený zvonček zvlášť. Takže ak budete chcieť dostávať upozornenia na letenky doma aj v práci, pričom na týchto dvoch miestach používate iné počítače, navštívte www.kadetade.com a kliknite na červeno-biely zvonček z každého pc.Spôsob #2: ZOBRAZIŤ AKO PRVÉ na vašom Facebooku

Ide o nenásilný spôsob, ktorý si môžete nastaviť úplne všetci a nebude vás žiadnym spôsobom otravovať. Dopredu však upozorňujeme, že sa to dá nastaviť na Facebooku len cez pc (takže ak tento článok práve čítate na mobile, šup hneď teraz k počítaču :)).

Ako na to:

Otvorte si našu facebookovú stránku Kadetade – Letom svetom za pár eur: fb.com/kadetade/.

Myškou sa presuňte na tlačidlo Sledované, vyrolluje sa vám viacero možnosti. Mali by ste tam mať zaškrtnutú možnosť Prednastavené. Namiesto toho zaškrtnite Zobraziť ako prvé, tak ako je to na obrázku. Hotovo.

Toto nastavenie ocenia najmä tí z vás, ktorí nechcú, aby im chodili notifikácie z Facebooku, ale zároveň im nič neuniklo. Facebooku takto v podstate vysvetlíte, aby vám horúce a bleskové akcie na letenky ukázal v newsfeede čo najskôr, nie až keď leteckí dopravcovia svoje ceny opravia.Spôsob #3: Nastavte si UPOZORNENIA na Facebooku

Vieme, že niekedy sa vám chce cestovať viac, inokedy menej. Preto odporúčame nastaviť si tieto upozornenia vždy, keď intenzívnejšie pátrate po letenkách. Ale takisto, ak patríte k týmto typom ľudí:

  • Ste cestovateľský dobrodruh - nikdy neviete, kedy a kam najbližšie poletíte a preto chcete mať o všetkom prehľad.
  • Ak neradi scrollujete príspevky na Facebooku a stačí vám, keď vám príde notifikácia po prihlásení alebo prostredníctvom facebookovej aplikácie v mobile.


Našli ste sa v opise? Takto si upozornenia nastavíte:

Aj v tomto prípade je potrebné nastaviť si upozornenia cez Facebook na vašom počítači, fungovať to však bude aj v mobile. Postup je rovnaký:

Zájdite na našu facebookovú stránku fb.com/kadetade a tlačidlo Sledované. Tentokrát sa však myškou posuňte o tri riadky nižšie na text Upozornenia a kliknite na symbol pera. Otvorí sa vám ďalšie okno a sme tam: Máte zaškrnuté notifikácie ku všetkým príspevkom? Ak nie, jednoducho to urobte teraz a stlačte Hotovo.


Tak a to je všetko, už vám tipy na lacné letenky do celého sveta len tak neuniknú.