Navštívte Abu Dhabi alebo Dubaj spolu s Bangkokom s letenkami už od 499€

09.Jún 2016 | 19:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Blízky východ ázia dubaj bangkok abu dhabi

Po pár nociach hľadania a kombinovania sme si pre vás pripravili tento tip na cestu. Mierne exotický, cenovo zaujímavý ale hlavne s čo najpohodlnejším spôsobom dopravy. Zaleťte si do Emirátov, strávte dva dni návštevou v Abu Dhabi alebo v Dubaji a potom pokračujte vo svojej ceste do thajského Bangkoku. A to všetko v rámci jednej rezervácie. Na výber máte z dvoch kalendárov takejto cesty. V oboch prípadoch je pevne stanovená dĺžka pobytu v Abu Dhabi alebo Dubaji a to na 2 dni / 3 noci. Dĺžka pobytu v thajskom Bangkoku je ľubovolná.

Prvá je ponuka leteniek od let.spoločností AirBerlin a Etihad Airwyas na trase Budapešť - Abu Dhabi - Bangkok - Budapešť za cenu už od 499€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2016 do marca 2017.

Druhou možnosťou je ponuka leteniek od let.spoločnosti Emirates na trase Budapešť - Dubaj - Bangkok - Budapešť za cenu už od 529€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do decembra 2016. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do decembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 1-15 november 2016.


Budapešť - Abu Dhabi - Bangkok - Budapešť od 499€

Budapešť - Dubaj - Bangkok - Budapešť od 529€


Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.