Berlín z Budapešti aj na predĺžený víkend s letenkami už od 19€

01.Okt 2018 | 20:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nemecko berlín letenky do nemecka letisko budapešť ryanair letenky do berlína

Kompletne ho zbombardovali a rozdelili na dve časti. Aby ho nakoniec spojili do jedného z najlákavejší pokladov Európy. Do modernej metropoly, centra kultúry a umenia. Do mesta, ktoré nikdy nespí. Kde lesk historických pamiatok na vodnej hladine oslepí zábavy chtivých, vracajúcich sa zo štýlových klubov spolu s vychádzajúcimi lúčmi slnka.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Berlína už od 6118Ft (cca 19€). Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od októbra 2018 do marca 2019.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 8-11 november 2018.

► Ubytovanie v Berlíne už od 8€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Budapešť - Berlin

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Berlín z Budapešti aj na predĺžený víkend s letenkami už od 19 eur