NEMECKO: Letenky z Krakova do Frankfurtu od 9€

02.Nov 2017 | 18:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť nemecko letenky do nemecka letisko krakov ryanair frankfurt letenky do frankfurtu wizzair

Frankfurt, mesto na rieke Mohan, poznáme predovšetkým ako finančný a dopravný uzol Európy. Do rodiska slávneho spisovateľa Goetheho vás ale isto prilákajú iné pozoruhodnosti. Medzi tie naj patrí múzeum spomínaného autora i vojnou zničené a obnovené historické centrum.

K ceste využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Krakova do Frankfurtu už od 38Zl / 9€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení od novembra prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov november a december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-22 november 2017.

► Ubytovanie vo Frankfurte už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Krakov - Frankfurt od 9€

Kalendár termínov Krakov - Frankfurt

Vyhľadať ubytovanie vo FrankfurteVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.