NEMECKO: Norimberg z Krakova s letenkami od 12€

24.Máj 2018 | 10:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nemecko Norimberg letenky do nemecka letenky do Norimbergu letisko krakov ryanair

Navštívte nemecké Bavorsko a mesto Norimberg. To je už notoricky známe ako mesto umenia, hudby (zastaviť sa môžete na rôznych festivaloch), kultúry aj histórie. Okrem potulovania sa historickými uličkami s rázovitou architektúrou, stojí za to aj plavba norimberskými kanálmi a návšteva norimberského hradu, odkiaľ pekne uvidíte panorámu celého mesta. Znie to ako dobrý program k letenkám za 12€ spiatočne?

A práve v aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Norimbergu už od 52Zl (cca 12€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky do Norimbergu sú dostupné počas mesiaca jún 2018.


► Letenky napríklad v termíne 8-13 jún 2018.

► Ubytovanie v Norimbergu už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Norimbergu

Vyhľadať ubytovanie v NorimberguVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Norimberg z Krakova s letenkami od 12 eur