Nepál z Bratislavy s letenkami od 259€

06.Mar 2017 | 20:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: azia nepál kathmandu flydubai letisko bratislava letenky do ázie letenky do nepálu

Ďalšia akcia od let.spoločnosti flydubai s názvom "The Global Sale", pri ktorej sa nemusíte registrovať do programu OPEN. V rámci tejto akcie si môžete zakúpiť napríklad spiatočné letenkyz Bratislavy do Kathmandu už od 259€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od konca mája a začiatkom júna 2017.


► Letenky do Nepálu v termíne 27.5. - 5.6. 2017.

► Ubytovanie v Nepále už od 3€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Nepálu od 259€

Kalendár termínov Bratislava - nepál 339€


Vyhľadať ubytovanie v Nepáli


Podmienky vstupu do Nepálu

Pre občanov SR je potrebné vízum, ktoré možno získať na príslušnom Veľvyslanectve Nepálu v Berlíne alebo na honorárnych konzulátoch Nepálu (Mníchov, Frankfurt, Stuttgart, Kolín a Hamburg, Viedeň a Ľubľana), ktoré majú nárok pripočítať si poplatok +5 EUR. Bližšie informácie získate prostredníctvom webstránky veľvyslanectva http://www.nepalembassy-germany.de.


Poplatky

  • Viacvstupové do 15 dní – 25 EUR
  • Viacvstupové do 30 dní – 40 EUR
  • Viacvstupové do 90 dní – 100 EUR
  • Osoby do 10 rokov – bezplatne.


Vízové poplatky sa odosielajú bezhotovostne na účet veľvyslanectva. Pri žiadosti o víza musíte mať cestovný pas platný min. 6 mesiacov.

Víza pri príchode

Na letisku v Káthmandu (TIA) alebo na pozemných hraničných prechodoch je možné získanie „Visa on arrival". Poplatok (25 / 40 / 100 amerických dolárov) sa platí v hotovosti – resp. na letisku je možnosť využiť platobnú kartu (Visa a MasterCard). Pre ušetrenie času vybavovania odporúčame pred príchodom spraviť on-line registráciu.