New York a Chicago z Budapešti s multi-city letenkami 369€

17.Apr 2017 | 21:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letenky do usa new york chicago letenky do chicaga letisko budapešť klm multi-city letenky letenky do new yorku

Navštívte v rámci jedného výletu dve krajiny amerického kontinentu. Našou prvou zastávkou bude New York, mesto sediace na rieke Hudson. Vychutnajte si neskutočnú atmosféru neskutočného mesta. Z New Yorku sa po vlastnej osi presunieme do Chicaga, veterného mesta na brehoch jazera Michigan. Za prehliadku v meste stoja štvrte Near North Side či Magnificent Mile, kde sa nachádza nielen množstvo múzeí či galérii. Obe veľkomestá môžete navštíviť s multi-city letenkami z Budapešti.

K ceste môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti KLM na trase z Budapešti do New Yorku a s návratom z Chicaga do Budapešti už od 369€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2017 do februára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 23-31 október 2017.

► Ubytovanie v New Yorku už od 20€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Chicagu už od 20€ na osobu a noc.


Budapešť - new York / Chicago - Budapešť 369€

Vyhľadať ubytovanie v New Yorku

Vyhľadať ubytovanie v Chicagu


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.