New York z Budapešti s letenkami od 293€

26.Dec 2016 | 13:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa new york letenky do new yorku letenky do usa

Možností a dôvodov na návštevu mesta New York je veľa, teraz je tu príležitosť ako si zaletieť do tejto svetovej metropoly na pár dní bez nutnosti cestovať s väčším množstvom batožiny. Tento tip je zaujímavý aj pre tých, ktorí by sa chcel preletieť Boeing 787 Dreamlinerom. V aktuálnej promo akcii od let.spoločnosti Norwegian sa dajú zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do New Yorku už od 297€ a let cez Atlantik bude práve zmieňovaným typom lietadla. V cene letenky je len príručná batožina do 10kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca marec 2017.


► Letenky do New Yorku v termíne 9-16 marec 2017.

► Ubytovanie v New Yorku už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.