New York z Budapešti s TAP Portugal od 339€

21.Máj 2017 | 18:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letisko budapešť usa new york letenky do usa tap portugal letenky do new yorku

(Aktualizované 21.5.2017) New York. Jedno najpopulárnejších a najväčších miest sveta. Chcete sa aj vy prejsť jeho rušnými bulvármi a zistiť, čím magické veľkomesto návštevníkov tak priťahuje? Tak k tomu využite ponuku let.spoločnosti TAP Portugal, ktorá prichádza s akciovými letenkami do New Yorku.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do New Yorku už od 339€ . V cene letenky je len jedna príručná batožina! Poplatok za podpalubnú batožinu je 50€. Najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať priamo cez stránky let.spoločnosti TAP Portugal. Ak dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku, tak si môžete letenky vyhľadať a rezervovať cez rezervačný systém eSky.sk s cenou už od 346€. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od decembra 2017 do marca 2018.


► Letenky do New Yorku v termíne 10-17 marec 2017.

► Ubytovanie v New Yorku už od 16€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Budapešť - NYC od 339€

Kalendár termínov Budapešť - New York 346€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.