New York z Košíc aj v letných termínoch od 379€

23.Máj 2016 | 15:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: new york Severná Amerika usa

V predchádzajúcej akcii od Austrian Airlines z Košíc do New Yorku bola ponuka leteniek len v termínoch počas mesiacov máj a jún. V aktuálnej ponuke sa dajú zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do New Yorku už od 379€ a to v termínoch od júna do decembra 2016.V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.


► Letenky napríklad v termíne 14.6. - 21.7. 2016.

► Ubytovanie v New Yorku už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:


  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.