New York z Košíc s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines od 429€

04.Dec 2016 | 12:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa new york letenky do usa letenky do new yorku letisko košice work and travel

New York a možnosť ako navštíviť túto svetovú metropolu s odletom z Košíc.

Dôvodov na návštevu New Yorku je veľa, rovnako tak aj možností, ktoré toto mesto ponúka. Navštívte najznámejšie symboly mesta ako je Socha slobody či Times Square. Za návštevu rozhodne stojí aj Brooklyn Bridge, z ktorého sa ponúkajú krásne výhľady na panorámu Manhattanu.

K ceste do tejto NYC môžete využiť ponuku od Turkish Airlines a zakúpiť si spiatočné letenky z Košíc do New Yorku už od 429€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Najlacnejšie letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do októbra 2017.

Letenky sú dostupné aj na termíny počas programu Work and travel!


► Letenky napríklad v termíne 5-12 februára 2017.

► Ubytovanie v New Yorku už od 16€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Košice - New York na Turkish Airlines od 429€

Vyhľadať letenky Košice - New York na Pelikan.sk od 444€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.