New York z Viedne s letenkami od 279€

22.Júl 2019 | 18:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika letenky do usa new york letenky do new yorku british airways letisko viedeň

K ceste využite aktuálnu akciu let.spoločnosti British Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do New Yorku už od 279€. V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 56cm x 45cm x 25cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 3kg.

Letenky do New Yorku sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september a október 2019.


► Letenky do New Yorku v termíne 2-9 október 2019.

► Ubytovanie v New Yorku už od 30€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - NEW YORK 279€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V NEW YORKU

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.V našej skupine na Facebooku nájdete tipy na lacné letenky do USA, Kanady a okolia. A ako aj v iných našich skupinách, nie len to! Nájdete tu občas aj tipy na akciové pobyty v Severnej Amerike, zaujímavosti a rady, ale aj upozornenia a výstrahy, ktoré sa vám zídu už pri plánovaní cesty alebo priamo počas vašich dobrodružných potuliek.

Ďalšie podobné skupiny s tipmi na lacné letenky, kam sa môžete pridať:New York z Viedne s letenkami od 279 eur