New York z Viedne už od 379€

22.Jún 2016 | 14:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: new york Severná Amerika usa

Do konkurenčného boja na linkách do New Yorku prispieva svojou troškou aj let.spoločnosť British Airways. V aktuálne prebiehajúcej promo akcii si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do New Yorku už od 379€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Najlacnejšie letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do apríla 2017.

Pri lete z Viedne do New Yorku je v Londýne pri prestupe potrebný presun z letiska Heathrow na letisko Gatwick! Možnosti ako sa presunúť z jedného letiska na druhé si môžete pozrieť na stránkach letiska Heathrow.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 december 2016.

► Ubytovanie v New Yorku už od 16€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieĎalšie akciové ponuky leteniek do New Yorku z Košíc, Budapešti a Viedne.

Kalendár termínov Budapešť ⇆ NYC 429€

Kalendár termínov Viedeň ⇆ NYC 429€

Kalendár termínov Košice ⇆ NYC 499€


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.

V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.