Nice, Monte Carlo a Miláno v rámci jednej cesty od 41€

06.Apr 2017 | 21:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa francúzsko nice monaco monte carlo taliansko miláno

Dnešný tip nebude čisto letecký a zameraný len na letenky ale bude to zaujímavá kombinácia spojená s vlakovou dopravou. V rámci takto poskladaného výletu budete mať možnosť navštíviť Nice, Monte Carlo a Miláno a to za cenu už od 41€. Cestu začneme a a aj skončíme v Budapešti. Z Budapešti sa letecky prepravíme do Nice, odkiaľ budeme pokračovať vlakom do Monte Carla. Po krátkej návšteve Monte Carla sa opäť vlakom presunieme do Milána. Posledný úsek cesty z Milána do Budapešti absolvujeme letecky. Najlacnejšie letenky a lístky na vlak sa dajú nájsť počas mesiaca máj 2017.


► Letenky napríklad v termíne 18-23 máj 2017.


► Ubytovanie v Nice už od 9€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Miláne už od 6€ na osobu a noc.Ako rezervovať letenky

K ceste využijeme ponuku leteniek od let.spoločnosti WizzAir u ktorej si zakúpime dve jednosmerné letenky. Prvá bude na trase Budapešť - Nice za cenu už od 11€ a tou druhou bude letenka z Milána do Budapešti s cenou už od 10€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 36€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 30€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 50€.


  • 18.05.2017 -> Budapešť - Nice -> 11€
  • 23.05.2017 -> Miláno - Budapešť -> 10€


Vyhľadať a rezervovať letenky


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>.


Ako kúpiť lístky na vlak

Z Nice do Monte Carla premávajú regionálne vlaky vo frekvencii skoro každú pol hodinu. Cena jednosmerného lístka je 3,90€ a stačí si ho zakúpiť pred odchodom na vlakovej stanici v Nice. Z Monte Carla do Milána máme na výber z troch priamych vlakov denne. Lístky si môžete zakúpiť v predstihu priamo cez stránky talianskych železníc Trenitalia. Cena jednosmerného lístka v II.triede je od 15€ a ak dávate prednosť trochu väčšiemu komfortu I.triedy, tak v takomto prípade vás bude stáť lístok 30€. Trasa vlaku až do Janova kopíruje pobrežie Stredozemného mora a z Monte Carla do Milána trvá cesta približne 4h30min.