Nice z Viedne aj počas letných prázdnin už od 60€

05.Feb 2017 | 23:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nice francúzsko letenky do nice letenky do francúzska letisko viedeň eurowings

Tam, na Azúrovom pobreží, kde sa slaný morský vzduch mieša s vôňou citrusov, stojí nablýskané letovisko celebrít. Vychutnajte si pohľad naň a na celé krásne staré a nové Nice z niektorého z okolitých kopcov. Zarezervujete si letenky od spoločnosti Eurowings a užite si stredomorskú atmosféru aj súčasné umenie nie len z výšky, ale aj tvárou v tvár.

K ceste na francúzsku riviéru využite ponuku leteniek z Viedne do Nice už od 60€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 30€. Letenky za tieto ceny sú dostupné od mája do augusta 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-8 augusta 2017.

► Ubytovanie v Nice už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do nice

Vyhľadať ubytovanie v nice


Tipy na ubytovanie v Nice

Residence Nice Vauban

Rezidencia Nice Vauban ponúka ubytovanie v Nice, vhodné na pobyt s domácim zvieraťom. Múzeum moderného a súčasného umenia je vzdialené 1,8 km. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko.

Všetky jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Niektoré majú aj jedálenský kút a/alebo balkón. K dispozícii je kuchynka s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. V celom objekte máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Nájdete tu uteráky a posteľnú bielizeň.

Rezervovať ubytovanie od 22€ na osobu a nocHotel Altair

Toto ubytovanie sa nachádza 12 minút chôdze od pláže. Hostel Hotel Altair sa nachádza v centre Nice, len 400 metrov od železničnej stanice Nice-Ville a 15 minút chôdze od bulváru Promenade des Anglais a pláže. Wi-Fi pripojenie na internet je bezplatné.

Hotel Altair ponúka ubytovanie v zmiešaných nocľahárňach pre 4 až 6 osôb a niekoľkých izbách s 2 oddelenými posteľami. Všetky izby sú klimatizované, majú uzamykateľné skrinky a prístup do spoločnej kúpeľne so sprchovacím kútom. Niektoré jednotky majú balkón a súkromné WC.

Rezervovať ubytovanie od 26€ na osobu a noc