Nice z Viedne v termínoch koncom leta od 60€

11.Apr 2017 | 22:46
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nice francúzsko letenky do nice letenky do francúzska letisko viedeň eurowings

Od Monaka, luxusného daňového raja, po Cannes, dejiska známeho filmového festivalu, sa tiahne nádherná Francúzska riviéra. Jej klenotom je mesto a rušné letovisko Nice, ktoré svojou krásou priťahuje aj umelcov. Navštívte aj vy večne zelené miesto s farebnými kvetmi a priezračným Stredozemným morom vďaka letenkám z Viedne aj cez leto.

K ceste na francúzsku riviéru využite ponuku leteniek z Viedne do Nice už od 60€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 30€. Letenky za tieto ceny sú dostupné od septembra do októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 27.9. - 3.10 2017.

► Ubytovanie v Nice už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do nice

Vyhľadať ubytovanie v nice


Tipy na ubytovanie v Nice

Residence Nice Vauban

Rezidencia Nice Vauban ponúka ubytovanie v Nice, vhodné na pobyt s domácim zvieraťom. Múzeum moderného a súčasného umenia je vzdialené 1,8 km. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko.

Všetky jednotky sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Niektoré majú aj jedálenský kút a/alebo balkón. K dispozícii je kuchynka s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. V celom objekte máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Nájdete tu uteráky a posteľnú bielizeň.

Rezervovať ubytovanie od 22€ na osobu a nocHotel Altair

Toto ubytovanie sa nachádza 12 minút chôdze od pláže. Hostel Hotel Altair sa nachádza v centre Nice, len 400 metrov od železničnej stanice Nice-Ville a 15 minút chôdze od bulváru Promenade des Anglais a pláže. Wi-Fi pripojenie na internet je bezplatné.

Hotel Altair ponúka ubytovanie v zmiešaných nocľahárňach pre 4 až 6 osôb a niekoľkých izbách s 2 oddelenými posteľami. Všetky izby sú klimatizované, majú uzamykateľné skrinky a prístup do spoločnej kúpeľne so sprchovacím kútom. Niektoré jednotky majú balkón a súkromné WC.

Rezervovať ubytovanie od 26€ na osobu a noc