Nórske Tromso začiatkom jesene. Spiatočné letenky z Krakova už od 19€

06.Aug 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nórsko letenky do nórska tromso letenky do tromsa letisko krakov wizzair

V aktuálnej ponuke leteckej spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do nórskeho Tromsa už od 85Zl (cca 19€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Tromsa sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca október 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 12-16 október 2020.

► Ubytovanie v Tromse od 40€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Tromsa

KALENDÁR TERMÍNOV Krakov - Tromso

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v tromse

Podmienky vstupu do Nórska

Od 15. júla 2020 Nórsko otvorilo hranice na vstup aj za účelom turizmu a bez potreby karantény, či iných reštrikcií pre občanov Slovenska a ďalších štátov EHP a Schengenského priestoru, ktorí prichádzajú z tzv. ,,zelených krajín" (výnimku tvoria Portugalsko, Chorvátsko, Rumunsko, Luxemburg, Bulharsko, Andorra, Španielsko, a 14 regiónov Švédska, ktoré sú od 25. júla 2020 na zozname červených krajín; od 1. augusta 2020 aj Belgicko). Opatrenia sa revidujú každých 14 dní, resp. operatívne podľa vývoja situácie..

V prípade tranzitu do Nórska cez Švédsko, ktorý sa uskutoční vlastným automobilom alebo zájazdovým autobusom za stanovených podmienok (bez prenocovania a zvolenia čo najkratšej možnej trasy a v prípade nutnosti zastaviť automobilom dodržiavania vzdialeností bez osobami) sú cestujúci oslobodení od povinnosti karantény a cestovných obmedzení. V prípade leteckého tranzitu cez ,,červenú krajinu" alebo krajinu mimo EÚ/schengenskej zóny sa uplatňuje 10-dňová karanténa po vstupe do Nórska.


Podmienky vstupu na Svalbardy

Osoby, ktoré žijú a pracujú na Svalbardoch a prichádzajú výlučne z nórskej pevniny nepodliehajú od 15.05.2020 povinnosti karantény. Obyvatelia krajín schengenského priestoru a krajín EHP, ktorí sú od 15. júla oslobodení od povinnej karantény v Nórsku, môžu rovnako od 15. júla 2020 cestovať aj na Svalbardy.


Podmienky návratu do SR

Voľný prechod cez hranice bez predloženia negatívneho COVID-19 testu, ako aj povinnosti absolvovať karanténu.


Nórske Tromso začiatkom jesene. Spiatočné letenky z Krakova už od 19 eur