NÓRSKO: Oslo z Viedne s letenkami od 20€

26.Sep 2019 | 14:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nórsko oslo letenky do nórska letenky do osla wizzair letisko viedeň

Oslo, metropola s jedinečným mixom starej a novej architektúry a popritom patrí k jednému z najzelenším miest Európy. Dodnes ho z časti obkolesujú panenské lesy s cestičkami vedúcimi na neskutočné fjordy.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do nórskeho Osla už od20€. Letenky do Osla sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca december 2019 a január 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 16-18 december 2019.

► Ubytovanie v Osle už od 33€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV KRAKOV - OSLO

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Oslo – Mesto 21. storočia späté s prírodou

Mesto dýchajúce modernými technológiami, jazda metrom do hôr ako tatranskou električkou, kúpanie vo fjorde, plavba na zelené ostrovy alebo len taký chillout v parku či pri jazere. Toto a ešte viac môžete zažiť v krajine fjordov, v hlavnom meste Nórska, v modro-zelenom Osle... čítať ďalejOslo z Viedne s letenkami od 20 eur