Nórsky Bergen z Viedne s letenkami od 27€

06.Okt 2019 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bergen nórsko letenky do nórska letenky do bergenu letisko viedeň wizzair

Letná letová sezóna sa pomaly ale isto končí a s ňou aj niektoré sezónne letecké linky. Jednou z nich je aj tá z Viedne do nórskeho Bergenu. Ak máte chuť navštíviť túto "bránu k fjordom", tak máte najvyšší čas na kúpu leteniek. V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bergenu už od 27€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca október 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 11-14 október 2019.

► Ubytovanie v Bergene už od 37€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


VYHĽADAŤ LETENKY do bergenu

Kalendár termínov Viedeň - Bergen

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Nórsky Bergen z Viedne s letenkami od 27 eur