Nová linka do Kazachstanu - Astana z Budapešti od 59€

03.Apr 2017 | 10:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia kazachstán letenky do kazachstánu astana letenky do astany letisko budapešť wizzair

Let.spoločnosť Wizzair spúšťa novú linku do Kazachstanu. Linka z Budapešti do Astany bude v prevádzke od 8.6.2017 a to 2x týždenne vo štvrtok a v nedelu. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Astany už od 18180Ft / 59€ . Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 77€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 43€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 64€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov jún a október 2017.


► Letenky napríklad v termíne 5-19 október 2017.

Ubytovanie v Astane už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Astany

Vyhľadať ubytovanie v Astane


Podmienky vstupu do Kazachstanu

Pri vstupe na územie Kazašskej republiky musia občania SR spĺňať podmienky stanovené jej zákonmi. Informovať o aktuálnych podmienkach vstupu a pobytu v Kazachstane je na území SR príslušná Kancelária veľvyslanectva Kazašskej republiky v SR.
Nižšie uvedené informácie sú určené pre základnú orientáciu. Občanom SR sa bezprostredne pred cestou do Kazachstanu odporúča ich overenie v Kancelárii veľvyslanectva Kazašskej republiky v SR.

Ku vstupu slovenských občanov do Kazachstanu je potrebný platný cestovný pas. V prípade vstupu a pobytu nepresahujúceho 30 dní nepotrebujú od 1.1.2017 občania SR víza. Ak je plánovaný pobyt dlhší ako 30 dní vízum sa vyžaduje. K žiadosti o vízum nad 30 dní, je potrebné predložiť pozvanie zaregistrované Ministerstvom vnútra alebo Ministerstvom zahraničných vecí Kazachstanu. Kompetencie ministerstiev sú rozdelené v závislosti od typu víz.

Vízum má formu nálepky do cestovného dokladu – platí pre vstup a pobyt na území Kazachstanu, vycestovanie z Kazachstanu, alebo tranzit územím Kazachstanu. Platnosť cestovného dokladu nesmie byť kratšia ako 3 mesiace odo dňa ukončenia platnosti víza.