Nová linka let.spoločnosti WizzAir z Bratislavy do Kyjeva

05.Okt 2016 | 11:09
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: tlačová správa letisko bratislava nová linka z bratislavy do kyjeva nové linky z bratislavy

Bratislava, 5. október 2016: Wizz Air, najväčšia nízkonákladová spoločnosť v strednej a východnej Európe, dnes oznámila spustenie novej priamej leteckej linky z Letiska Bratislava do Kyjeva na Ukrajine. Nová linka bude v prevádzke od 17. decembra 2016 s frekvenciou 2 x týždenne**, v utorky a v soboty. Letenky si možno už teraz rezervovať za cenu od 29,99 €*.

Hlavné mesto Ukrajiny, Kyjev, je najväčším obchodným a kultúrnym centrom krajiny s množstvom historických a architektonických pamiatok a bohatým kultúrnym dedičstvom.

Wizz Air začal prevádzkovať svoj prvý let z Bratislavy len v marci 2016 (linka do Skopje) a už dnes oznámil spustenie tretej nízkonákladovej linky z hlavného mesta Slovenska. Spolu s novou linkou do Kyjeva tak Wizz Air ponúka už tri letecké spojenia z Bratislavy, a to linku do Skopje v Macedónsku, linkado Tuzly v Bosne a Hercegovinepribudne od marca 2017, a novinkou je Kyjev na Ukrajine. Letenky do Kyjeva a späť si možno už teraz zakúpiť na wizzair.com.

Odlietať z BTS do IEV (letisko Žuljany) sa bude o 8.15 h, prílet je o 10.55 h. Z Kyjeva do Bratislavy sa odlieta o 6.55 h, prílet je o 7.45 h.Tlačová správa Letiska Bratislava