Nová linka Wizzair - Sofia z Bratislavy s letenkami od 6€

10.Mar 2017 | 12:51
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko bratislava európa wizzair bulharsko sofia letenky do bulharska letenky do sofie

Wizz Air spúšťa novú leteckú linku z Letiska Bratislava do Sofie v Bulharsku. Nová linka bude v prevádzke od 30. júna 2017 s frekvenciou 4 x týždenne – v pondelky, stredy, piatky a nedele.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Sofie už od 6€ – cena je rovnaká aj pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB aj pre nečlenov. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 23€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 44€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca október 2017.


► Letenky do Sofie v termíne 4-11 októbra 2017.

Ubytovanie v Sofii už od 7€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Sofie

Vyhľadať ubytovanie v Sofii


Tipy na ubytovanie v Sofii

Randi Mamola Hostel

Randi Mamoli Hostel sa nachádza 1,6 km od nemocnice Pirogov. V hosteli je dostupné bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie. Každá izba je vybavená spoločným sociálnym zariadením.

K dispozícii je non-stop recepcia. Najbližšie letisko je Sofia Airport, ktoré je vo vzdialenosti 9 km od Randi Mamoli Hostel.

Rezervovať ubytovanie od 7€ na osobu a noc




Stay Nexus Economy

Stay Nexus Studio sa nachádza v susedstve Hristo Smirnenski, približne 2,5 km od letiska v Sofii. Stay Nexus Studio ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. V štúdiách je dostupné bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie. K vybaveniu patrí ústredné kúrenie a káblová TV s plochou obrazovkou.

Upratovanie sa vykonáva raz za týždeň. V okolí sa nachádzajú nákupné centrum, bary a reštaurácie.

Rezervovať ubytovanie od 8€ na osobu a noc