Nová linka z Budapešti do Petrohradu s letenkami od 73€

05.Máj 2017 | 12:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa rusko petrohrad letenky do ruska letenky do petrohradu wizzair letisko budapešť

Jeden tip na prázdninový výlet s novou linkou let.spoločnosti Wizz Air z Budapešti. Navštívte "Benátky severu", legendárne ruské mesto postavené v bažinách rieky Neva a to Petrohrad. Linka bude v prevádzke od 27.augusta 2017 a to 2x za týždeň v stredu a v nedeľu.

Využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Petrohradu už od 22680Ft (cca 72€). Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 123€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 64€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 85€. Najlacnejšie letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca august 2017.


► Letenky napríklad v termíne 27-30 augusta 2017.

► Ubytovanie v Petrohrade už od 9€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Táto povinnosť neplatí pre držiteľov diplomatických a služobných pasov.
V Ruskej federácii nadobudli platnosť nové pravidlá pre registráciu cudzincov, podľa ktorých sa vyžaduje pri krátkodobom pobyte v RF registrovanie v „Migračnej evidencii" vedenej Federálnou migračnou službou RF. V praxi to znamená prihlasovaciu povinnosť pri pobyte u súkromnej osoby presahujúcom 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Za prihlásenie cudzinca nesie zodpovednosť aj pozývajúca osoba (právnická, alebo fyzická), ktorá je takto označená vo víze RF. Za nedodržanie nariadenia hrozia cudzincovi i jeho pozývajúcej osobe pokuty.