Nová linka z Budapešti do Stavangeru s letenkami od 59€

23.Jún 2017 | 08:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nórsko letenky do nórska stavanger letenky do stavangeru letisko budapešť wizzair

Stavanger je jedným z najväčších miest Nórska. A napriek tomu je u nás pomerne neznámy. Čo je ale veľká škoda. Je to totiž mesto plné prekrásnych, farebných domčekov. Miestom, kde sa mieša história so súčasnosťou, obkolesené jazerami a jedinečnou prírodou.

A práve do Stavangeru môžete využiť novú linku od let.spoločnosti Wizzair, ktorá bude v prevádzke od 15.marca 2018. Lietať sa bude 2x týždenne a to vo štvrtok a v nedeľu. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Stavangeru už od 18180 Ft /59€. Letenky sú momentálne dostupné len pre členov WDC. V cene leteniek je len jedna malá príručná batožina do 10kg o rozmeroch 42cm x 32cm x 25cm. Najlacnejšie letenky sú dostupné od marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 15 - 18 marec 2018.

► Ubytovanie v Stavangeri už od 25€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Stavangeru

Vyhľadať ubytovanie v Stavangeri