NOVINKA letnej sezóny 2018 už v ponuke. Najlepšia FIT YACHTA je tu práve pre teba, milovníka športu a mora!

13.Jún 2018 | 07:50
Autor: Lucia Bánovská
Kategória: Rady a tipy na cestu
Značky: chorvátsko

Cvičenie s trénerom, zdravá strava, morské slnko, vietor vo vlasoch, kopec zábavy a neuveriteľných zážitkov zažiješ len s FIT YACHT. Každý deň budeš kotviť v inom prístave, mestečku alebo zátoke a spoznávať krásy ostrovov a pobreží Chorvátska. Nehovoriac o západoch slnka, sú ako maľované tými najkrajšími odtieňmi pestrých farieb. Ešte váhaš? Ako sa hovorí "zážitky z nás robia bohatých". Čítaj ďalej o aké úžasné momenty budeš po FIT YACHTE bohatší.


Program plavby prispôsobený FIT pobytu. V rámci pobytu budeš mať zabezpečené všetko potrebné pre nerušený relax kombinovaním dovolenky, pohybu a ľahkej stravy. Na svoje si prídu dovolenkári hľadajúci aktívnu dovolenku, relax v pokojných romantických zátokách a malebných prístavoch, ale aj tí, ktorí chcú zažiť jachtársky adrenalín, alebo rušný nočný život Zrče pláže, „Ibiza Chorvátska". Sprevádzať ťa a starať sa o tvoju bezpečnosť bude skúsený slovenský kapitán.

Detaily pobytu:

Prvý ročník FIT YACHTY začína už 21.7.2018, nezmeškaj to! Program si spoločne upresníme na oficiálnom otvorení FIT YACHT. Program máš možnosť navrhnúť aj ty, takže šup šup hľadať, čo by si chcel navštíviť. Možno i tam budeme mať zastávku. Jediné, čo neovplyvníš ty ani ja je počasie. Na základe počasia sa naša plavba môže pozmeniť. Kapitán vždy dbá na bezpečnosť posádky. V priebehu FIT týždňa budeš mať množstvo voľného času na oddych na lodi, kúpanie v mori s rôznymi morskými rybkami i opaľovanie a zábavu.

Počas dňa sa zastavíme v malebných zátokách, malých prístavoch alebo marínach, kde spoznáš rôzne zákutia a nie len turistické vychytávky preplnené rôznymi národnosťami cestovateľov. V noci zakotvíš v prístave alebo v chránenej zátoke na kotve, kde nočná obloha pod hviezdami vytvorí fantastickú atmosféru. Ak si romantik, môžeš počítať koľko je hviezd na nebi a ak si pragmatik, môžeš sa ísť prejsť na chorvátsku zmrzlinu v prístave. Samozrejme, len ak Ti tréner povolí :) tento malý "podvod".

Pod vedením skúseného trénera budeš trénovať 2x denne. Pre odvážlivcov máme pripravený aj tabata blok ako bonus. Kto sa pridá ku mne? Som odvážna už teraz.

Po týždňovej makačke a zdravej strave ťa doma ani nespoznajú. Prídeš krásne opálený a v plavkách sa budeš cítiť ako ryba vode. Denne zamakáš na svojom tele, budeš pravidelne jesť stravu navrhnutú trénerom a popri tom ťa budú opaľovať slnečné lúče odrážajúce sa od vôd Jadranského mora. Úžasné, nie? Nemusí to byť len v tvojich predstavách, podˇ s nami na FIT YACHTU a zaži kopec zážitkov a spoznaj nových ľudí.

Rezervuj si svoje miesto už dnes, počet miest je limitovaný.


Cena pobytu 21.7-28.7. 2018 a 1.9.-8.9.2018:

 • pri registrácii do 30.6. 2018: 795 ,- €
 • registrácia po 30.6.2018: 895 ,- €


V cene pobytu je zahrnuté:

 • prenájom lode
 • služby kapitána
 • lôžko v dvojposteľovej kajute
 • deka, posteľné prádlo
 • tréning s trénerom 2x denne počas pobytu
 • zdravá strava 5x denne
 • záverečné upratanie lode
 • spotreba pohonných hmôt lode


V cene pobytu nie je zahrnuté:

 • doprava do Chorvátska (cca 80 eur / osoba)
 • vratná kaucia lode 100 EUR / osoba
 • cestovné poistenie
 • individuálne výdavky
 • nocľah na Zrče
Organizačný tím:

Nápad FIT YACHTy vznikol v spolupráci troch skvelých akčných ľudí. Reálne nás všetkých stretnete a spoznáte počas pobytu. Takže s nami budete mať "dočinenia":

Lucia – organizátorka - je vášnivá športovkyňa, miluje všetky druhy športu a organizovanie eventov. Zvyčajne vie o všetkom a ak nevie, tak to zistí. :) Martin – kapitán - vyššie než ostatní, minimálne počas plavby, alebo kotvení lode :) Svoje prvé jachtárske skúsenosti získal už v roku 2004 plavbami po Jadranskom mori. Aktuálne sa plne účastní na regatách a naposledy sa zúčastnil aj Medzinárodných majstrovstiev Slovenska One design Salona 38 v jachtingu. Súčasťou tímu je aj osobný tréner, Martin. Pripravil si pre teba dvojfázový tréning počas trvania FIT YACHTy. Nič Vám neodpustí, kde tvrdá práca pod jeho dozorom a výsledky nenechajú na seba dlho čakať. Kľúč k úspechu predstavuje správne jedlo v kombinácii s pohybom a motiváciou, tvrdí on sám.

Pre viac info: