Nový Zéland - Auckland z Budapešti od 629€

21.Okt 2016 | 00:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Austrália a oceánia nový zéland letenky na nový zéland

Tento ostrovný štát, ležiaci na dvoch hlavných ostrovoch v Tichom oceáne je známy svojou izoláciou. Práve táto skutočnosť ho robí atraktívnym. Nájsť tu môžete nádhernú prírodu, členité pobrežie s mnohými ostrovmi, vysoké hory pokryté snehom či zelené kopce s pasúcimi sa ovcami. Okrem týchto početných prírodných krás nájdete v krajine aj zaujímavé mestá. Najväčším je Auckland, nachádza sa na severnom ostrove. Mesto ponúka nespočetné možnosti trávenia voľného času a kvalitou života sa radí k popredným mestám sveta. Zaujímavá je stavba televíznej veže z ktorej máte nádherný výhľad na mesto a okolie. Medzi ďalšie zaujímavé mestá, ktoré môžete na svojej ceste navštíviť patria hlavné mesto Wellington a na južnom ostrove ležiaci Christchurch. Túto ponuku môžete využiť aj ako vstup pre ďalšie objavovanie Oceánie a jej ostrovov. Nový Zéland Vám však určite má čo ponúknuť, preto sa vydajte za aktívnym oddychom v tejto odľahlej oblasti na južnej pologuli.

K ceste na Nový Zéland môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Southern Airlines v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Aucklandu už od 629€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od marca do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 8-26 marec 2017.

► Ubytovanie v Aucklande už od 17€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Auckland

Vyhľadať ubytovanie v Auckland


Podmienky vstupu na Nový Zéland

Pre občanov SR a ČR je možný aj bezvízový styk, no iba v tom prípade, že pobyt nepresiahne 90 dní. V tomto prípade sa povolenie na vstup udeľuje imigračný úradník priamo na Novom Zélande. Aby ste toto povolenie dostali, je potrebné mať:

  • zakúpenú spiatočnú letenku s dátumom do troch mesiacov od príletu na ostrov,
  • doklad o dostatočnom množstve finančných prostriedkov na pobyt na Novom Zélande (1,000 NZ$ na mesiac; cca 615 eur x 3 = 1,845 eur na tri mesiace ),
  • odporúča sa mať aj adresu bydliska kde sa budete zdržovať.