NOVÝ ZÉLAND: Auckland z Prahy s letenkami od 729€

27.Aug 2018 | 18:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: nový zéland Austrália a oceánia letenky na nový zéland letisko praha China Southern Airlines

Nový Zéland je známy svojou izoláciou a práve to ho robí atraktívnym. Čaká vás tu nádherná príroda, členité pobrežie s mnohými ostrovmi či vysoké hory pokryté snehom. Okrem týchto krás nájdete v krajine aj zaujímavé mestá. Najväčším je Auckland, nachádza sa na severnom ostrove. Mesto ponúka nespočetné možnosti trávenia voľného času a kvalitou života sa radí k popredným mestám sveta. Nový Zéland Vám však určite má čo ponúknuť, preto sa vydajte za aktívnym oddychom v tejto odľahlej oblasti na južnej pologuli.

K ceste na Nový Zéland môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Southern Airlines v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Aucklandu už od 729€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra 2018 do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 8-26 marec 2017.

► Ubytovanie v Aucklande už od 17€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Praha - AUCKLAND

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V AUCKLAND


Podmienky vstupu na Nový Zéland

Pre občanov SR a ČR je možný aj bezvízový styk, no iba v tom prípade, že pobyt nepresiahne 90 dní. V tomto prípade sa povolenie na vstup udeľuje imigračný úradník priamo na Novom Zélande. Aby ste toto povolenie dostali, je potrebné mať:

  • zakúpenú spiatočnú letenku s dátumom do troch mesiacov od príletu na ostrov,
  • doklad o dostatočnom množstve finančných prostriedkov na pobyt na Novom Zélande (1,000 NZ$ na mesiac; cca 615 eur x 3 = 1,845 eur na tri mesiace ),
  • odporúča sa mať aj adresu bydliska kde sa budete zdržovať.Nový Zelnad z Prahy s letenkami od 729 eur