NOVÝ ZÉLAND: Auckland z Viedne s letenkami od 699€

29.Sep 2019 | 14:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: nový zéland letenky na nový zéland China Southern Airlines letisko viedeň Auckland letenky do Aucklandu Austrália a Oceánia

Tento ostrovný štát, ležiaci na dvoch hlavných ostrovoch v Tichom oceáne je známy svojou izoláciou. Práve táto skutočnosť ho robí atraktívnym. Nájsť tu môžete nádhernú prírodu, členité pobrežie s mnohými ostrovmi, vysoké hory pokryté snehom či zelené kopce s pasúcimi sa ovcami. Okrem týchto početných prírodných krás nájdete v krajine aj zaujímavé mestá.

K ceste na Nový Zéland môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Southern Airlines v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Aucklandu už od 699€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Nový Zéland sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 28.3. - 8.4. 2020

► Ubytovanie v Aucklande už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - AUCKLAND 699€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V AUCKLAND

Podmienky vstupu na Nový Zéland

Pre občanov SR a ČR je možný aj bezvízový styk, no iba v tom prípade, že pobyt nepresiahne 90 dní. V tomto prípade sa povolenie na vstup udeľuje imigračný úradník priamo na Novom Zélande. Aby ste toto povolenie dostali, je potrebné mať:

  • zakúpenú spiatočnú letenku s dátumom do troch mesiacov od príletu na ostrov,
  • doklad o dostatočnom množstve finančných prostriedkov na pobyt na Novom Zélande
  • odporúča sa mať aj adresu bydliska kde sa budete zdržovať.Auckland z Viedne s letenkami od 699 eur