Od Atlantiku až po Pacifik. Multi-city letenky z Budapešti do New Yorku a s návratom z Los Angeles za cenu už od 416€

28.Máj 2017 | 12:51
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika los angeles new york letenky do usa letenky do new yorku letenky do los angeles letisko budapešť klm finnair british airways

Chcete vyraziť na dobrodružstvo naprieč Amerikou? S letenkami za 416 eur máte jedinečnú príležitosť. Výlet začnete v meste, nad ktorým drží ochrannú "ruku" známa Socha slobody. Prejdete sa po rušnom Times square a užijete si vymoženosti i atmosféru kozmopolitného New Yorku. A vyrazíte naprieč rozmanitými Spojenými štátmi s jediným cieľom - Los Angeles. Kde bude už len na vás, či filmové mesto prebeháte celé, alebo strávite dni pred odletom do Budapešti s nohami v piesku na pláži Santa Monica.

K ceste po USA využite akciové letenky od let.spoločností Finnair a British Airways s odletom z Budapešti do New Yorku a s návratom z Los Angeles za cenu už od 416€. V tomto prípade je pri ceste do NYC jeden dlhší prestup v Helsinkách. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2017 do marca 2018.

Druhou možnosťou ako absolvovať tieto lety, je využiť ponuku let spoločnosti KLM. V tomto prípade sú prestupy krátke cca 1 až 4 hodiny. Cena týchto leteniek je od 432€. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 2-17 október 2017.


Budapešť - NYC / Los Angeles - Budapešť s Finnair od 416€

Budapešť - NYC / Los Angeles - Budapešť s KLM od 432€


Vyhľadať ubytovanie v New Yorku

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles
Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.