Od Atlantiku až po Pacifik. Multi-city letenky z Budapešti do New Yorku a s návratom z Los Angeles za cenu už od 439€

19.Mar 2017 | 19:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika los angeles new york letenky do usa letenky do new yorku letenky do los angeles letisko budapešť british airways

Zažite New York a Los Angeles, najväčšie a najznámejšie mestá USA v rámci vašej cesty od Atlantiku až po Pacifik. New York je známy ako mesto, ktoré nikdy nespí. Rušné, plné vysoký mrakodrapov. Také, kde sa stále niečo deje. Užite si tú atmosféru, ruch. Pobehajte všetky atrakcie. A naskočte na trajekt, utečte na nádherný Staten Island. Objavte pokojnú stránku veľkomesta predtým, ako vyrazíte do ďalšieho. V rámci jedného výletu totiž navštívite aj jeho „dvojičku" a večného konkurenta z východného pobrežia. Zistíte, čo sa skrýva za pozlátkou Los Angeles a prejdete sa svojskou Venice beach, ktorá má s mestom kanálov spoločné nie len meno.

K ceste po USA využite akciové letenky od let.spoločnosti British Airways s odletom z Budapešti do New Yorku a s návratom z Los Angeles za cenu už od 439€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od mája do decembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-22 mája 2017.


Vyhľadať a rezervovať letenky


Vyhľadať ubytovanie v New Yorku

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles
Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.