Omán a Dubaj z Bratislavy v rámci jednej cesty od 312€

07.Jan 2017 | 20:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: omán muscat emiráty dubaj Blízky východ

Dubaj a Omán. Dve perly arabského sveta, ktoré nemôžu byť rozdielnejšie. Na jednej strane stojí synonymum luxusu (za rozumnú cenu), kde je hotel (Burj al-Arab) je "pamiatkou" pomaly známejšou ako Veľká Mešita. A na tej druhej krajina, ktorá sa turisticky len rozvíja a viac, ako mrakodrapy, tu vidieť pôvodnú architektúru, historické pevnosti a nádherné pláže. Lákajú vás tieto jedinečné miesta? Uchmatnite si letenky, ktorých cena už nemôže byť nižšia a navštívte ich obe v rámci jednej cesty. Spojte obe krajiny do jednej návštevy a vydajte sa tak za objavovaním orientálnej atmosféry, v tejto bezpečnej oblasti Blízkeho východu.

K ceste do týchto krajín môžete využiť ponuku leteniek od let.spoločnosti flydubai z Bratislavy do Muscatu a s návratom z Dubaja do Bratislavy už od 312€.

V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do mája 2017.


  • 13.2.2017 Bratislava -> Muscat
  • 18.2.2017 Muscat -> Dubaj
  • 20.2.2017 Dubaj -> Bratislava


Vyhľadať a rezervovať letenky,


Vyhľadať ubytovanie v Dubaji

Vyhľadať ubytovanie v Ománe


Ako rezervovať letenky

Na vyhľadanie a rezervovanie takéto itinerára použijeme náš multi-city vyhľadávač leteniek s možnosťou pridávania letov. V našom prípade zaškrtneme možnosť "Iný návrat" a použijeme tlačítko "Pridať cestu". Všetky údaje vyplníme tak ako je na obrázku. Zvolené dátumy sú len ako príklad nášho itinerára za sumu 312€.

Podmienky vstupu do Emirátov

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Ománu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Ománu vo Viedni, alebo priamo na hraničnom priechode / letisku pri vstupe do krajiny.