OMÁN: Muscat z Viedne s letenkami od 129€

22.Nov 2023 | 10:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: omán letenky do ománu Pegasus Airlines letenky do muscatu Blízky východ muscat letisko viedeň

Vydajte sa na potulky do Ománu, krajiny ako vystrihnutej z rozprávky Tisíc a jednej noci. K ceste do Ománu môžete využiť ponuku let. spoločnosti Pegasus Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Muscatu už od 129€. cene letenky je jedna príručná batožina o váhe do 8kg. Za zapísanú batožinu do podpalubia o váhe do 20kg je poplatok 40€.

Letenky sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od februára do marca 2024.


► Letenky do Ománu v termíne 12-21 marec 2024.


Vyhľadať letenky do muscatu

Kalendár termínov Viedeň - Muscat

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V OMÁNE


Podmienky vstupu do Ománu

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje, že občania SR pri ceste do Ománu môžu požiadať o elektronické víza prostredníctvom oficiálnej webovej stránky https://evisa.rop.gov.om/. Nový elektronický systém je v platnosti od 21. marca 2018.

Po zaregistrovaní sa do systému, výbere typu víz a zadaní osobných údajov je žiadateľ vyzvaný zaplatiť vízum platobnou kartou a následne obdrží potvrdenie na zadaný email. Vstupné vízum je možné získať dočasne aj na hraničných priechodoch pri vstupe na územie Ománu, ale len v prípade ak cestujúci nie je s novým elektronickým systémom oboznámený.


Klimatické podmienky v Ománe

Na pobreží a v okolí hlavného mesta dosahujú v lete teploty až 47°C, s vysokou vlhkosťou vzduchu, pričom panujú dlhé obdobia bez akýchkoľvek zrážok. Vo vnútrozemí prevažne púštne podnebie, subtropické v oblasti Salalah.OMÁN - spiatočné letenky z Viedne do Muscatu už od 129 eur