OMÁN: Muscat z Viedne s letenkami od 242€

09.Mar 2020 | 09:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: omán letenky do muscatu muscat Blízky východ letenky do ománu letisko viedeň Pegasus Airlines

Vydajte sa na potulky do Ománu, krajiny ako vystrihnutej z rozprávky Tisíc a jednej noci. K ceste do Ománu môžete využiť ponuku let.spoločnosti Pegasus Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Muscatu už od 242€. V cene letenky je jedna príručná batožina o váhe do 8kg. Za zapísanú batožinu do podpalubia o váhe do 20kg je poplatok 16€.

Letenky do Muscatu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl a máj 2020.


► Letenky do Ománu v termíne 9-15 máj 2020.

► Ubytovanie v Ománe už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO OMÁNU

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V OMÁNE

Podmienky vstupu do Ománu

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje, že občania SR pri ceste do Ománu môžu požiadať o elektronické víza prostredníctvom oficiálnej webovej stránky https://evisa.rop.gov.om/. Nový elektronický systém je v platnosti od 21. marca 2018.

Po zaregistrovaní sa do systému, výbere typu víz a zadaní osobných údajov je žiadateľ vyzvaný zaplatiť vízum platobnou kartou a následne obdrží potvrdenie na zadaný email. Vstupné vízum je možné získať dočasne aj na hraničných priechodoch pri vstupe na územie Ománu, ale len v prípade ak cestujúci nie je s novým elektronickým systémom oboznámený.


Klimatické podmienky v Ománe

Na pobreží a v okolí hlavného mesta dosahujú v lete teploty až 47°C, s vysokou vlhkosťou vzduchu, pričom panujú dlhé obdobia bez akýchkoľvek zrážok. Vo vnútrozemí prevažne púštne podnebie, subtropické v oblasti Salalah.OMÁN - spiatočné letenky z Viedne do Muscatu už od 242 eur