Omán z Bratislavy s s flyDubai už od 376€

08.Nov 2016 | 01:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: salalah omán letenky do ománu Blízky východ

Vydajte sa na potulky do Ománu, krajiny ako vystrihnutej z rozprávky Tisíc a jednej noci, kde sa miešajú chute a vône Ďalekého východu, Indie či s východnej Afriky s typickou arabskou pohostinnosťou. K ceste do tejto krajiny môžete využiť ponuku leteniek od let.spoločnosti FlyDubai z Bratislavy do Salalah už od 376€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do septembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 6-16 február 2017.

► Ubytovanie v Ománe už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - Salalah 376€

Kalendár termínov Bratislava - Salalah 429€


Vyhľadať ubytovanie v Ománe


Podmienky vstupu do Ománu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Ománu vo Viedni, alebo priamo na hraničnom priechode / letisku pri vstupe do krajiny (cena víz cca 16USD). Cestovný pas musí byť platný minimálne 6 mesiacov po plánovanom návrate na Slovensko. Deti nad 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Ománe

Na pobreží a v okolí hlavného mesta dosahujú v lete teploty až 47°C, s vysokou vlhkosťou vzduchu, pričom panujú dlhé obdobia bez akýchkoľvek zrážok. Vo vnútrozemí prevažne púštne podnebie, subtropické v oblasti Salalah.