Ostrov Reunion z Krakova s letenkami od 585€

24.Júl 2018 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letisko krakov reunion letenky na reunion letenky do afriky klm air france

Réunion je francúzsky zámorský department ležiaci kúsok od Maurícia a Madagaskaru.Ak sa tam vyberiete, zažijete nie len africkú exotiku, ale nebudete musieť zháňať ani cudziu menu, pretože si vystačíte s eurom. Ostrov vás ohúri pôsobivým horským masívom vulkanického pôvodu (na jeho území sú dokonca až 2 sopky - jedna vyhasnutá a jedna aktívna), nádhernou prírodou, bielymi korálovými útesmi a tyrkysovou vodou Indického oceána. Ak vás táto predstava láka, máme pre vás tip na lacné letenky s odletom z poľského Krakova. Termín si však dôsledne vyberte, keďže pokrývajú aj obdobie, kedy sa v tejto časti Indického oceánu objavujú aj cyklóny.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova na ostrov Reunion už od 585€. V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku Expedia.de.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle na letisko Orly a pri spiatočnej ceste z letiska Orly na letisko Charles de Gaulle. K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.

Letenky sú dostupné v termínoch od novembra 2018 do apríla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 21.11. - 4.12. 2018.

► Ubytovanie na Reunione už od 35€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Expedia.de

Kalendár termínov Krakov - Reunion 639€

Vyhľadať ubytovanie na ostrove Reunion


Podmienky vstupu na Reunion

Réunion je integrálnou súčasťou Francúzska, pri vstupe na ostrov platia rovnaké pravidlá ako pri vstupe do Francúzska.Ostrov Reunion z Krakova s letenkami od 585 eur