Ostrov Svätý Martin z Prahy alebo Viedne so zastávkou v Amsterdame a New Yorku už od 521€

01.Nov 2016 | 20:48
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Svätý Martin letenky do karibiku

So zaujímavou ponukou leteniek do Karibiku na ostrov Svätý Martin prichádzajú let.spoločnosti KLM a Delta Airlines. Navštívte tento malý, z jednej polovice holandský a z druhej francúzsky ostrov, známy hlavne plážou Maho, kde lietadlá pristávajú smerom od mora, prakticky iba 10 až 20 metrov nad hlavami ľudí. K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločností KLM a Delta Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy od 521€ alebo z Viedne na ostrov Svätý Martin už od 535€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do apríla 2017.

Pri ceste na ostrov Svätý Martin sú v rámci cesty dva stopovery v Amsterdame a New Yorku, ktoré môžeme využiť na krátku prehliadku zmieňovaných miest. V Amsterdame máme na prestup približne 20 hodín a v New Yorku je tento čas 19 hodín. V každom z týchto miest bude potrebné stráviť jednú noc.


► Letenky napríklad v termíne 23-30 januára 2017.

► Ubytovanie na Sv. Martin už od 22€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovaniePodmienky vstupu na ostrov Svätý Martin

Občania ČR aj SR potrebujú pre vstup na Svätý Martin cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine. Nutné predložiť spiatočnú letenku. Pri odlete z ostrova sa platí odletová taxa cca 25, - BBD / osoba.

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou USD. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. K platbám v hoteloch a pre výbery z bankomatov je možné bez problémov použiť embosované platobné karty.