Ostrov Svätý Martin z Prahy, Budapešti alebo Krakova už od 478€

21.Jún 2017 | 08:52
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Svätý Martin letenky do karibiku letisko praha klm letisko krakov letisko budapešť air france

Opäť so zaujímavou ponukou prichádzajú let.spoločnosti KLM a Air France. Zaleťte do Karibiku na ostrov Svätý Martin, ktorý je známy hlavne plážou Maho, kde lietadlá pristávajú nad plážou, prakticky iba 10 až 20 metrov nad hlavami ľudí.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od zmieňovaných let.spoločností s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na ostrov Svätý Martin už od 12566Kč / 478€. V prípade odletu z Krakova je cena spiatočných leteniek od 2089Zl / 492€ a z Budapešti cena leteniek začína na sume 157500Ft / 510€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od augusta 2017 do marca 2018.

Letenky za tieto ceny zakúpite priamo cez stránky let.spoločnosti KLM. Poprípade k rezervácii môžete využiť kalendáre termínov a cien od spoločnosti eSky.sk s cenou od 504€.


► Letenky napríklad v termíne 4-16 január 2018.

► Ubytovanie na Sv. Martin už od 22€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach let.spoločnosti KLM


Kalendár termínov Praha - Svätý Martin od 504€

Kalendár termínov Krakov - Svätý Martin od 520€

Kalendár termínov Budapešť - Svätý Martin 535€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na ostrov Svätý Martin

Občania ČR aj SR potrebujú pre vstup na Svätý Martin cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine. Nutné predložiť spiatočnú letenku. Pri odlete z ostrova sa platí odletová taxa cca 25, - BBD / osoba.

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou USD. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. K platbám v hoteloch a pre výbery z bankomatov je možné bez problémov použiť embosované platobné karty.