KARIBIK: Ostrovy Turks a Caicos s letenkami z Prahy od 449€

07.Apr 2019 | 19:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik letenky do karibiku LETENKY NA Providenciales Turks a Caicos letisko praha united airlines letenky na Turks a Caicos

Jedna z najlepších plážových destinácii sveta. Takto by sa dal opísať u nás neznámy ostrov Providenciales v Turks and Caicos. Podobne ako ďalšie ostrovčeky v tejto oblasti sa pýši snáď nekonečným koralovým útesom. A tiež slušným počtom luxusných hotelov. V jednom z nich si isto oddýchnite.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločností Austrian Airlines a United Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na ostrov Providenciales už od 449€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky na Providenciales sú dostupné v rôznych termínoch od júna do septembra 2019.

Pri ceste na a z ostrova Providenciales je v rámci cesty stopover v New Yorku, ktorý môžeme využiť na krátku prehliadku mesta.


► Letenky napríklad v termíne 20-28 septembra 2019.

► Ubytovanie na Providenciales od 40€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV PRAHA - Providenciales 449€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Ostrovy Turks a Caicos

Britské zámorské územia s bezvízovým režimom pre občanov SR. K vstupu do oblasti Turks a Caicos je potreba mať platný pas minimálne ešte 6 mesiacov po návrate do SR.Ostrovy Turks a Caicos s letenkami z Prahy od 449 eur