PAKISTAN: Karáči a Islamabad z Viedne s letenkami od 543€

19.Jún 2018 | 19:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letisko viedeň letenky do ázie letenky do pakistanu pakistan islamabad karáči letenky do Karáči letenky do Islamabadu Saudi Arabian Airlines

Z jedného konca Pakistanu na druhý alebo inak - z vnútrozemského Islamabádu do prímorskeho Karáči. Tentokrát pre vás máme tip na cestu naprieč krajinou, ktorá má síce zlú mediálnu povesť, no čoraz viac cestovateľov o nej hovorí ako o krajine mierumilovných obyvateľov, nádherných hôr a skvelého jedla.

K ceste do Pakistanu môžete využiť ponuku let.spoločnosti Saudi Arabian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Karáči od 543€ a do Islamabádut už od 547€ . V cene letenky je príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Najlacnejšie letenky do Pakistanu sa dajú nájsť v rôznych termínoch od augusta do októbra 2018.

Ak sa rozhodnete navštíviť túto krajinu, tak určite si pozrite rady a tipy od Martina Navrátila z Travelistanu, ktorý tieto užitočné info spracoval do prehľadnej podoby.


► Letenky napríklad v termíne 11-22 október 2018.

► Ubytovanie v Pakistane už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - karáči 543€

Kalendár termínov Viedeň - islamabad 547€

Vyhľadať ubytovanie v Pakistane


Podmienky vstupu do Pakistanu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Pakistanu vo Viedni:

  • Hofzeile, 13
  • A 1190
  • Vienna

Telefón

  • +43-1-368-7381
  • +43-1-368-7382

Email


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR upozorňuje slovenských občanov na zvýšené bezpečnostné riziko pre civilov a zvlášť cudzincov po celom území Pakistanu.Karáči a Islamabad z Viedne s letenkami od 543 eur