PAKISTAN: Karáči a Sialkot z Bratislavy s letenkami od 456€

14.Jan 2018 | 13:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: flydubai ázia letisko bratislava letenky do pakistanu letenky do ázie pakistan Sialkot karáči

Zaujímavá možnosť pre tých, ktorý plánujú cestu do stredoázijskej oblasti do Pakistanu. Krajina sa rozprestiera od Indického oceána na juhu až ku pohoriu Hindukusch, ležiaceho na severe. Na svojom území tak ponúka rôzne prírodné oblasti.

K ceste do Pakistanu môžete využiť ponuku let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do mesta Karáči a Sialkot už od 456€ . V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Po zmene obchodných podmienok let.spoločnosť flydubai prestala ponúkať bezplatné občerstvenie na všetkých svojich letoch. Jedlo si môžete zakúpiť za poplatok v priebehu rezervácie leteniek.

Cena leteniek je platná po zaregistrovaní sa na webe let.spoločnosti flydubai alebo po prihlásení sa do svojho profilu, ak ste sa už v minulosti pri niektorej z akcií registrovali

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v rôznych termínoch od januára do marca 2018.

Ak sa rozhodnete navštíviť túto krajinu, tak určite si pozrite rady a tipy od Martina Navrátila z Travelistanu, ktorý tieto užitočné info spracoval do prehľadnej podoby.


► Letenky napríklad v termíne 6-16 marec 2018.

► Ubytovanie v Pakistane už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach flydubai

Vyhľadať ubytovanie v Pakistane


Podmienky vstupu do Pakistanu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Pakistanu vo Viedni:

  • Hofzeile, 13
  • A 1190
  • Vienna

Telefón

  • +43-1-368-7381
  • +43-1-368-7382

Email


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR upozorňuje slovenských občanov na zvýšené bezpečnostné riziko pre civilov a zvlášť cudzincov po celom území Pakistanu.PAKISTAN Karáči a Sialkot z Bratislavy 456 eur


PAKISTAN Karáči a Sialkot z Bratislavy 457 eur