PAKISTAN: Karáči z Viedne s letenkami od 477€

19.Dec 2019 | 11:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letisko viedeň letenky do ázie letenky do pakistanu pakistan karáči letenky do Karáči Air Arabia

Tentokrát pre vás máme tip na cestu do krajiny, ktorá má síce zlú mediálnu povesť, no čoraz viac cestovateľov o nej hovorí ako o krajine mierumilovných obyvateľov, nádherných hôr a skvelého jedla.

K ceste do Pakistanu môžete využiť ponuku let.spoločnosti Air Arabia s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Karáči už od 477€ . V cene letenky v základnej tarife Basic je len príručná batožina. V prípade zakúpenia letenky v tarife Value máte v cene jednu zapísanú batožinu do 30kg a občerstvenie. cena tejto letenky je od 499€. Letenky si môžete vyhľadať a zakúpiť priamo cez stránky let.spoločnosti Air Arabia.

Letenky do Pakistanu sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra 2019 do marca 2020.

Ak sa rozhodnete navštíviť túto krajinu, tak určite si pozrite rady a tipy od Martina Navrátila z Travelistanu, ktorý tieto užitočné info spracoval do prehľadnej podoby.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 marec 2020.

► Ubytovanie v Pakistane už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Air Arabia

Vyhľadať ubytovanie v Pakistane

Podmienky vstupu do Pakistanu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Pakistanu vo Viedni:

  • Hofzeile, 13
  • A 1190
  • Vienna

Telefón

  • +43-1-368-7381
  • +43-1-368-7382

Email


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR upozorňuje slovenských občanov na zvýšené bezpečnostné riziko pre civilov a zvlášť cudzincov po celom území Pakistanu.PAKISTAN - Karáči z Viedne s letenkami od 477 eur