PAKISTAN: Sialkot z Bratislavy s letenkami od 433€

06.Sep 2017 | 12:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do pakistanu pakistan letenky do ázie Sialkot letisko bratislava flydubai

Zaujímavá možnosť pre tých, ktorý plánujú cestu do stredoázijskej oblasti do Pakistanu. Krajina sa rozprestiera od Indického oceána na juhu až ku pohoriu Hindukusch, ležiaceho na severe. Na svojom území tak ponúka rôzne prírodné oblasti. Hlavným mestom krajiny je Islamabad, ktorý sa radí medzi priateľské, moderné a svetu otvorené mestá. Sídlia tú početné vládne inštitúcie a orgány, za prehliadku určite stojí miestna Faisal mešita či Pakistanský monument. Oveľa väčším a historicky zaujímavejším je mesto Lahore, ktorého historické centrum je zaradené medzi svetové kultúrne dedičstvo. Navštíviť môžete aj najväčšie mesto Karáči, ktoré je obchodným a hospodárskym centrom celej krajiny a zaujme vás miestnym spôsobom života. Z prírodných zaujímavostí je známa horská oblasť Karakorum, turistami často využívaná ako bázy pre zdolávanie miestnych 8 –tisícoviek.

K ceste do Pakistanu môžete využiť ponuku let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do mesta Sialkot už od 433€ . V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg.

Letenky si vyhľadajte a rezervujte priamo cez stránky let.spoločnosti flydubai. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v rôznych termínoch od septembra 2017 do februára 2018.

Ak sa rozhodnete navštíviť túto krajinu, tak určite si pozrite rady a tipy od Martina Navrátila z Travelistanu, ktorý tieto užitočné info spracoval do prehľadnej podoby.


► Letenky napríklad v termíne 10-17 október 2017.

► Ubytovanie v Pakistane už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach flydubai

Vyhľadať ubytovanie v Pakistane


Podmienky vstupu do Pakistanu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Pakistanu vo Viedni:

  • Hofzeile, 13
  • A 1190
  • Vienna

Telefón

  • +43-1-368-7381
  • +43-1-368-7382

Email


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR upozorňuje slovenských občanov na zvýšené bezpečnostné riziko pre civilov a zvlášť cudzincov po celom území Pakistanu.