Pakistansky Islamabád a Lahore z Budapešti od 529€

19.Okt 2016 | 01:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie letenky do pakistanu pakistan islamabad lahore

Zaujímavá možnosť pre tých, ktorý plánujú cestu do stredoázijskej oblasti do Pakistanu. Krajina sa rozprestiera od Indického oceána na juhu až ku pohoriu Hindukusch, ležiaceho na severe. Na svojom území tak ponúka rôzne prírodné oblasti. Hlavným mestom krajiny je Islamabad, ktorý sa radí medzi priateľské, moderné a svetu otvorené mestá. Sídlia tú početné vládne inštitúcie a orgány, za prehliadku určite stojí miestna Faisal mešita či Pakistanský monument. Oveľa väčším a historicky zaujímavejším je mesto Lahore, ktorého historické centrum je zaradené medzi svetové kultúrne dedičstvo. Navštíviť môžete aj najväčšie mesto Karáči, ktoré je obchodným a hospodárskym centrom celej krajiny a zaujme vás miestnym spôsobom života. Z prírodných zaujímavostí je známa horská oblasť Karakorum, turistami často využívaná ako bázy pre zdolávanie miestnych 8 –tisícoviek.

K ceste do Pakistanu môžete využiť letenky let.spoločnosti AirBerlin/Etihad z Budapešti do Islamabádu alebo Lahore už od 529€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do júla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 1-16 február 2017.

► Ubytovanie v Pakistane už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Islamabád

Kalendár termínov Budapešť - Lahore

Vyhľadať ubytovanie v Pakistane


Podmienky vstupu do Pakistanu

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas a príslušné vízum, o ktoré možno požiadať na veľvyslanectve Pakistanu vo Viedni:

  • Hofzeile, 13
  • A 1190
  • Vienna

Telefón

  • +43-1-368-7381
  • +43-1-368-7382

Email


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR upozorňuje slovenských občanov na zvýšené bezpečnostné riziko pre civilov a zvlášť cudzincov po celom území Pakistanu.