Palau - Ostrov Koror z Viedne od 579€

02.Mar 2017 | 16:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia koror palau letenky na koror Mikronézia

Láka nás celoročných 26 stupňov takmer bez zrážok, azúrové more plné tropických „príšer". Snívame o rajských plážach, no o 26 ostrovov a 300 ostrovčekov v Tichom oceáne toho veľa nevieme. Napríklad to, že Palau je so zničenými vojenskými vozidla, pripomínajúcimi boje medzi Američanmi a Japoncami, niečo ako múzeum 2. svetovej vojny. Presvedčte sa na vlastné oči. Zaleťte si do jeho hlavného mesta Koror, ktoré je aj jednou z najlepších potápačských lokalít na svete.

K ceste na Koror môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Airlines a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Palau už od 579€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do septembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 20-28 jún 2017.

► Ubytovanie na Palau už od 35€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Koror 579€

Vyhľadať ubytovanie na koror


Podmienky vstupu na Koror

Slovenskí občania cestujúci do Palau na menej ako 30 dní nepotrebujú vstupné turistické víza. Stačí cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po plánovanom návrate na Slovensko. Deti nad 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas.