Palau - Ostrov Koror z Viedne od 687€

12.Nov 2016 | 04:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia koror palau letenky na koror Mikronézia

Pláže posiate bielym piesok, lemované palmami, kvitnúce orchidei a úžasný podmorský život. Aj toto môžete zažiť na Palau s jeho 26 ostrovmi a 300 ostrovčekmi v Tichom oceáne v juhozápadnej Mikronézii. Ostrov Koror spolu s okolitými menšími ostrovčekmi Rock Islands (svetové dedičstvo UNESCO) tvorí rovnomenný spolkový štát Koror, ktorý je jedným zo 16 spolkových štátov tvoriacich federatívnu republiku Palau.

K ceste na Koror môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Airlines a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Palau už od 687€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1 batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za najnižšiu cenu sú dostupné v rôznych termínoch od decembra 2016 do augusta 2017. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo na stránkach let.spoločnosti China Airlines.


► Letenky napríklad v termíne 18-26 júla 2017.

► Ubytovanie na Palau už od 35€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach China Airlines

Vyhľadať letenky na pelikan.sk

Vyhľadať ubytovanie na koror


Podmienky vstupu na Koror

Slovenskí občania cestujúci do Palau na menej ako 30 dní nepotrebujú vstupné turistické víza. Stačí cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po plánovanom návrate na Slovensko. Deti nad 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas.